WYCHOWAWCA KOLONIJNY 2018

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki
Opis stanowiska
Praca w sezonie letnim ( 23.06-31.08.2018) podczas wakacji na koloniach i obozach. Opieka wychowawcza, nadzór nad bezpieczeństwem uczestników, realizacja programu pobytu, wykonywanie czynności określonych przez kierownika placówki wypoczynku, przywóz i odwóz dzieci. Pojedynczy turnus trwa: 14, 12 lub 10 (zależy jaki się trafi w terminie Państwa dyspozycyjności).
Wymagania
Wymagania i kwalifikacje
-      Pełnoletność i co najmniej średnie wykształcenie,
-      zaświadczenie o ukończonym kursie wychowawcy lub inne zgodne z wymogami MEN,
-      zaświadczenie lekarskie,
-      zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności (aktualne na dzień wykonywania zadania)
-      umiejętność pracy w zespole
-      bardzo dobry stan zdrowia
Oferujemy
Wynagrodzenie, zakwaterowanie i wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu. Pobyt w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych między innymi:: Puck, Jastrzębia Góra, Łazy, Poddąbie, Kołobrzeg, Wisła, Rabka Zdrój, Zawoja, Krościenko nad Dunajcem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.gowork.pl/oferta/wychowawca-kolonijny-2018,3yONCjlxnE1VnI3XjeTr0c,rzeszow