Tłumacz języka rosyjskiego

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:

zdalne wykonywanie tłumaczeń na zlecenie biura
Wymagania:

wykształcenie wyższe filologiczne,
biegła znajomość zasad gramatyki i ortografii języka obcego i ojczystego,
doświadczenie w pracy tłumacza,
prowadzenie własnej działalności,
dyspozycyjność w godzinach od 08.00-16.00 od pn.-pt.,
znajomość narzędzi CAT-owskich mile widziana.
Oferujemy:

stabilną i długoterminową współpracę na zasadzie B2B,
stałe zlecenia,
rozwijanie swoich umiejętności językowych,
doskonały kontakt i wsparcie językowe w procesie tłumaczenia,
ciekawe projekty tłumaczeniowe z różnorakich dziedzin.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Żródło: https://www.gowork.pl/oferta/tlumacz-jezyka-rosyjskiego,6M1JKazO5NiicoSiZS1UYQ,rzeszow