Specjalista ds. finansowych

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Finanse / księgowość

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. finansowych z j. holenderskim
Zakres obowiązków
Jakie zadania Cię czekają?
Kompletujemy zespół specjalistów ds. finansowych ze znajomością języka holenderskiego do międzynarodowej firmy z branży BPO (Business Process Outsourcing) w Łodzi. Przewidziany jest przekrój stanowisk związanych z biznesową obsługą firm z całego świata.
To, co cechuję tę rekrutację, to świeżość, nowy zespół oraz nastawienie na kandydata. Zakres obowiązków oraz konkretne stanowisko zostaną wybrane i dopasowane indywidualnie do Twojego doświadczenia oraz obszaru, w jakim chciałbyś się rozwijać.
Podstawowe działy księgowości korporacyjnej związane są z Master Data (praca z danymi), AP (zobowiązaniami), AR (należnościami) czy GL (księgą główną). Biorąc pod uwagę outsourcingowy międzynarodowy charakter firmy, możesz również spodziewać się kontaktu z klientami z Holandii.
Oczekiwania
Profil kandydata:
Poszukujemy zarówno juniorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w finansach, jak i doświadczonych księgowych, którzy chcieliby się rozwijać w tej branży.
Istotne będą tu dwie kompetencje:
• Znajomość języka obcego - holenderskiego (C1) oraz angielskiego (B2).
• Background finansowy - wykształcenie, kursy lub doświadczenie w zawodzie w przypadku stanowisk wyższego szczebla.
Dodatkowym wymogiem jest gotowość do relokacji do Łodzi.
Oferta
Dlaczego ta oferta jest tak atrakcyjna?
• Firma, dla której prowadzimy rekrutację, działa od 2008 roku i obecnie plasuje się w czołówce firm outsourcingowych z branży księgowo-finansowej - czeka tu na Ciebie międzynarodowe środowisko i współpraca ze strategicznymi klientami z całego świata.
• Budowane są zupełnie nowe zespoły - jest to najlepszy moment na rozpoczęcie kariery w tej firmie i tworzenia struktury organizacyjnej Twojego własnego zespołu!
• Możliwości rozwoju i awansu w nowym miejscu i nowym zespole są największe.
• Indywidualne podejście do kandydata - tutaj to nie kandydat dopasowany jest do oferty, a oferta do kandydata. Podczas rozmowy z managerami, wspólnie ustalicie odpowiednie stanowisko.
• Bogaty pakiet benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie i wiele kart rabatowych.
• Długofalowa współpraca - po okresie próbnym, od razu umowa na czas nieokreślony.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Łódź

Wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do oczekiwań i doświadczenia kandydata.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/specjalista-ds-finansowych-z-j-holenderskim-CID4-IDq1i8J.html