Przedstawiciel Medyczny

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki

Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie.
Współpraca ze środowiskiem lekarskim i farmaceutycznym zgodna z przyjętymi założeniami firmy.
Przeprowadzanie prezentacji i rozmów handlowych.
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania

Wykształcenie wyższe.
Motywacja i zaangażowanie.
Energia i dynamizm w działaniu.
Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych.
Nastawienie na realizację założonych celów.
Mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela medycznego lub farmaceutycznego.
Udokumentowane sukcesy sprzedażowe.
Ważne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
Oferujemy

Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
Niezbędne do pracy narzędzia (samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet)
Prywatną opiekę medyczną
Możliwość rozwoju zawodowego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.gowork.pl/oferta/przedstawiciel-medyczny,6Cbi3UrcZCtrUSvtb9h22k,rzeszow