Przedstawiciel handlowy/manager

Oferta pracy dodana przez: Kontakt Ctcpolska, w kategorii: Pozostałe

Oferta pracy dodana przez: Kontakt Ctcpolska, w dniu: 2018-04-01

Oferujemy możliwość pracy dodatkowej dla osób które z jakiegoś powodu nie mogą pracować na etacie lub szukają innego zajęcia niż dotychczas początkowo jako pracę dodatkową.

Szukamy osób na stanowisko:     agent/manager.

Rodzaj umowy:                                  umowa agencyjna

Rozliczenia:                                        system prowizyjny

Oczekujemy:

- trochę pozytywnego myślenia

- kreatywności

- samodzielności i dobrego zorganizowania pracy

- komunikatywności

- prawa jazdy kat B (na terenie miasta niekonieczne)

- nastawienia na SUKCES!

- trochę cierpliwości - sukces nie przychodzi nigdy po pierwszej próbie.

- wytrwałości

Obowiązki:

- pozyskiwania nowych klientów i oferowanie im produktów firmy

- zawieranie umów z klientami i obsługa posprzedażowa

- rozwój struktur sprzedażowych i zarządzanie podległym zespołem

- doskonalenie i rozwój osobisty poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Czym się zajmujemy:

Jako Firma specjalizująca się w pomocy prawnej mamy do zaoferowania naszym klientom kilka usług:
- osobom które miały stłuczki oferujemy pomoc prawną w zakresie szkód rzeczowych i osobowych
- pomagamy w błędach medycznych
- weryfikujemy stare zdarzenia - dopłacamy do już wypłaconych a zaniżonych wypłat odszkodowań
- odkupujemy zaniżone kosztorysy aut
- mamy wypożyczalnię aut zastępczych dla poszkodowanych (ponad 500 aut, wszystkich klas, działamy w całej Polsce)
- przy stłuczkach możemy pomóc do 3 lat wstecz przy poważnych zdarzeniach aż do 1997r.

Oferujemy pełne wsparcie w postaci szkoleń, zaliczek, bonusów a za regularnie pisane sprawy wycieczki w ramach konkursów i auto (zgodnie z regulaminem programu auto dla lidera)

Można z nami działać aktywnie szukając spraw i zdarzeń a można pasywnie.
Można pracować samemu lub budować swoje zespoły.
Można działać oferując wszystkie produkty lub np. tylko auta zastępcze.

Możliwości jest wiele.

Kontakt, Jarosław Marek tel., 724 513 470

Zapraszam do współpracy

Wynagrodzenie: prowizyjne (od kilkuset zł do kilkunastu tysięcy)

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 724513470

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl