Przedstawiciel Handlowy

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

Pełna treść ogłoszenia:

Główne zadania osoby, która będzie z nami współpracować:

Realizacja celów sprzedażowych dla wyznaczonego obszaru działania.
Budowanie bardzo dobrych kontaktów z potencjalnymi Klientami.
Nawiązywanie długofalowych relacji handlowych.
Poszerzanie grupy odbiorców produktów Zepter.
Kreowanie dobrego wizerunku firmy zgodnie z jej wartościami i filozofią działania.
Od kandydatów oczekujemy:

Minimum średniego wykształcenia (wykształcenie średnie lub wyższe o profilu handlowym będzie dodatkowym atutem).
Odpowiedzialności, inicjatywy i dobrej organizacji pracy.
Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych i zainteresowań związanych ze zdrowym trybem życia.
Dyspozycyjności.
Oferujemy:

Stabilną pracę w międzynarodowej korporacji, w firmie, która jest liderem w swojej kategorii.
Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne lub zadaniowe.
Pakiet profesjonalnych, najlepszych na rynku szkoleń oraz możliwość doskonałego rozwoju zawodowego.
Samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy.
Wszystkie niezbędne narzędzia pracy – bez inwestycji własnej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.gowork.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy,1yr6ke2rCz64UKBukj225E,rzeszow