Przedstawiciel Handlowy

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prezentację i sprzedaż produktów i usług na podległym terenie, pozyskiwanie nowych klientów.

Opis stanowiska
pozyskiwanie nowych klientów w podległym regionie,
realizacja celów sprzedażowych,
negocjowanie warunków współpracy handlowej,
pozyskiwanie wiedzy o potrzebach klientów i przekazywanie jej wewnątrz organizacji,
monitoring konkurencji,
raportowanie wyników do przełożonych

Wymagania
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
dyspozycyjność
optymizm i zaangażowanie
umiejętność pracy w zespole
prawo jazdy kat.B (będzie dodatkowym atutem)
obsługa komputera (MS Office)

Oferujemy
szkolenie wdrożeniowe oraz produktowe
odpowiedzialne i ciekawe stanowisko,
atrakcyjne warunki zatrudnienia,
elastyczny grafik

Nie zastanawiaj się i prześlij swoje CV poprzez formularz

Forma zatrudnienia: Inny

Telefon kontaktowy: 785 443 492

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy-bez-doswiadczenia-CID4-IDrWDq9.html