PEDAGOG / LOGOPEDA/PSYCHOLOG

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Edukacja

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: LOGOPEDIA, PEDAGOGIKA, PSYCHOLOGIA
Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 0, miesiące: 6:
wymagane wykształcenie wyższe kierunek: pedagogika lub psychologia lub logopedia, umiejętność pracy z dziećmi z autyzmem, szkolenia dodatkowe , doświadczenie ok. 6 m-cy , mile widziana znajomość języka angielskiego.
Zakres obowiązków:
praca terapeutyczna z dziećmi z zaburzeniami psychcznymi. Praca od 10 do 15 godz. tygodniowo.
Miejsce wykonywania Pracy : Bratkowice , Trzciana, Mogielnica, Boguchwała, Wola Zgłobieńska, Świlcza

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: od 22 PLN 22 zł brutto/ godz

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 531904403, E-mail: edu.it@onet.eu

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?1e1a8ca773d315c2692a7f0d22d6d3eb