OPERATOR CNC (SZLIFIERZ/FREZER/TOKARZ)

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Praca fizyczna

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska

  • Obsługa szlifierek/frezarek/tokarek sterowanych numerycznie.
  • Ustawianie i przygotowywanie maszyn.
  • Wypełnianie dokumentacji technicznej.
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek i pozostałych narzędzi.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.
  • Minimum 2 letnie dośwaidczenie w obróbce metali za pomocą obrabiarek sterowanych numerycznie (szlifierek/frezarek/tokarek).
  • Dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.gowork.pl/oferta/operator-cnc-szlifierz-frezer-tokarz,27tBavpPgGwIeWGzEx36dX,rzeszow