Mystery Shopper PODKARPACIE - PRACA ONLINE!!!

Oferta pracy dodana przez: Ankieter Zdalny, w kategorii: Pozostałe

Oferta pracy dodana przez: Ankieter Zdalny, w dniu: 2017-08-22

Firma z branży badań opinii publicznej poszukuje pracowników do prowadzenia badań NA TERENIE CAŁEGO PODKARPACIA jako:

Mystery Shopper

Obowiązki:
Testowanie produktów i usług
Weryfikacja określonych obiektów sklepowych
Wypełnianie ankiet

Oczekiwania:
Rzetelność, sumienność
Skończone 18 lat

Gwarantujemy:
Umowę zlecenie 14 zł/h
Bezpłatne szkolenie

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rzeszów. Możliwa praca zdalna!

Wynagrodzenie: 14 zł/h

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 512718954

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiRzeszów.pl