KUCHARZ

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Gastronomia i hotelarstwo

KUCHARZ

Pełna treść ogłoszenia:

ZADANIA:
Przygotowanie potraw według menu a la carte
Ustalanie karty dań
Nadzór nad jakością
Dbanie o porządek w miejscu pracy
WYMAGANIA:
Umiejętność Pracy w Zespole
Pasja do gotowania
Zaangażowanie
Ogólna Znajomość Sprzętów Kuchennych
Aktualne Badania Sanitarne (Książeczka Sanepid’u przyspieszy Proces Rekrutacji, jednak wystarczy nam Twoja chęć jej wyrobienia – pokierujemy Cię w tym zakresie)
OFERUJEMY:
Przyjazne i Komfortowe Warunki Pracy
Wszystkie Szkolenia Podnoszące Kwalifikacje i Przystosowujące do Pracy na Stanowisku
Dodatkowe Szkolenia Kulinarne
Stabilne Warunki Zatrudnienia
Niezbędne Narzędzia Pracy
System Zmianowy – Elastyczny
Elastyczny Harmonogram Pracy - w miarę możliwości obu stron
Nagrody i Premie za Zaangażowanie i dobre Wyniki w Pracy
Jesteśmy Młodzi i Najfajniejsi ze Wszystkich… ZAPRASZAMY

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.gowork.pl/oferta/kucharz-na-stale,5oLRnhap5a0h5EOQ6SIDHP,rzeszow