Konsultant Telefoniczny

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki
Umawianie spotkań z klientem dla Przedstawicieli Handlowych (chodzi o umawianie godzin na spotkanie przedstawiciela z klientem, firma nie prowadzi sprzedaży telefonicznej).
Wymagania
Dobra dykcja.
Oferujemy
Dobrą atmosferę.
Własne stanowisko pracy.
Nagrody pieniężne oraz upominki (karnety na SPA, masaże, bilety do kina itd) za dobre wyniki.
Wynagrodzenie od 1700-2500 netto.
Praca w siedzibie firmy na Przemysłowej 5 w Rzeszowie od poniedziałku do piątku w godz. 8-16i soboty od 8-13.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rzeszów Przemysłowa 5

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.gowork.pl/oferta/konsultant-telefoniczny,2VlIYSVaMFz1rqxVQ4wxSL,rzeszow