Kierownik Regionalny Sprzedaży

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki

Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych, zarządzanie talentami, wiedzą oraz rozwojem kompetencji,
Motywowanie i wsparcie przedstawicieli handlowych w realizacji zadań sprzedażowych w poszczególnych województwach,
Monitorowanie i kontrola pracy podległych pracowników, realizowanie wspólnych wizyt handlowych u Klientów,
Bieżący nadzór i odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych na podległym terenie w rynku tradycyjnym,
Monitorowanie, analiza i raportowanie wyników sprzedaży,
Rozwój dystrybucji produktów w powierzonym regionie,
Analiza rynku, trendów oraz działań konkurencji,
Proponowanie działań mających na celu zwiększanie sprzedaży i promowanie marki,
Budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z Klientami.
Wymagania

Wykształcenie wyższe,
Bogate doświadczenie w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołem,
Znajomość cyklu zakupowego klienta, procesu i technik sprzedaży oraz negocjacji,
Nastawienie na rezultat, doskonałe zdolności interpersonalne, systematyka w działaniu i strategiczna orientacja biznesowa,
Umiejętności przekazywania wiedzy i prowadzenia szkoleń,
Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel, Word i Power Point,
Prawo jazdy kat. "B".
Oferujemy

Zatrudnienie na zasadzie umowy współpracy marketingowej w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Pracę w organizacji o jasno zdefiniowanym systemie wartości,
Perspektywy rozwoju zawodowego, dostęp do interesujących szkoleń,
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
Bogaty pakiet socjalny,
Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
Dofinansowane przez firmę ubezpieczenie grupowe.

Forma zatrudnienia: Inny

Żródło: https://www.gowork.pl/oferta/kierownik-regionalny-sprzedazy-sniezka,0PFZ8rKQjVR82jqM8awNtd,rzeszow