Kasjer - sprzedawca

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Oferujemy:
- rabat na zakupy oraz udział w programie Super Profit,
- ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,
- szkolenia z zakresu obsługi klienta, kasy fiskalnej oraz stoiska mięsno-wędliniarskiego,
- wsparcie w obowiązkach przez Kierownika regionu oraz trenera wewnętrznego,
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego na stanowiska Kierownika zmiany/Kierownika sklepu,
- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe,

Obowiązki na stanowisku:
- obsługa klientów za pomocą kasy fiskalnej - zapewniamy przeszkolenie,
- wykładanie towarów na półki sklepowe,
- utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,
- doradztwo i pomoc klientom podczas zakupów na sali sprzedaży,

Nasze oczekiwania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
- gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,
- pozytywne nastawienie i podejście do klienta,
- zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Wynagrodzenie: stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie wypłacane regularnie i terminowo,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 885 994 590

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/kasjer-sprzedawca-rzeszow-CID4-IDoovky.html