Handlowiec

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Handlowiec

Pełna treść ogłoszenia:

PODSTAWOWE ZADANIA:
• rozwijanie sprzedaży asortymentu części zamiennych w sektorze maszyn budowlanych
• pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych
• realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych u istniejących odbiorców
• zapewnienie klientom przed i posprzedażowego wsparcia
• budowanie trwałej relacji z klientami

WYMAGANIA:
• wykształcenie minimum średnie lub średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne
• komunikatywność / dynamizm
• zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
• orientacja na klienta, dążenie do realizacji zamierzonych celów
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• prawo jazdy kat B
• posiadanie podstawowej wiedzy na temat budowy maszyn budowlanych – będzie dodatkowym atutem
• dodatkowym atutem będzie również znajomość produktów z zakresu części do maszyn budowlanych oraz znajomość dodatkowego języka np. francuskiego / niemieckiego

OFERUJEMY:
• pracę w stabilnej rozwijającej się firmie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwości rozwoju zawodowego
• atrakcyjny system wynagrodzeń - zależny od wypracowanej sprzedaży
• przyjazna atmosferę i swobodę działania

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 178 643 134

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/handlowiec-praca-stacjonarna-rzeszow-CID4-IDqKYgD.html