Asystentka Zarządu

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki
Bieżąca obsługa biura Zarządu.
Koordynowanie obiegu informacji oraz dokumentów pomiędzy poszczególnymi działami.
Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.
Obsługa telefoniczna biura.
Zarządzanie kalendarzem członków Zarządu.
Kompleksowa organizacja i rozliczanie podróży służbowych.
Organizacja i obsługa spotkań dla Zarządu spółki oraz innych spotkań odbywających się na terenie siedziby spółki.
Dbanie o właściwe wyposażenie biura, współpraca z kurierami.
Przygotowaniu dokumentów (prezentacji, raportów, analiz).
Wymagania
Doświadczenie na stanowisku Asystenta Zarządu.
Mile widziana znajomość Kodeksu Spółek Handlowych.
Bardzo wysoka kultura osobista.
Wyższe wykształcenie.
Doskonała znajomość języka angielskiego.
Biegła obsługa programów MS Office.
Dokładność, skrupulatność, rzetelność, dyskrecja – związana z dostępem do poufnych danych.
Umiejętność prezentacji danych.
Umiejętności radzenia sobie pod presją czasu.
Oferujemy
Umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pakiet świadczeń socjalnych,
Możliwość wdrażania swoich pomysłów i realny wpływ na rozwój firmy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.gowork.pl/oferta/asystentka-zarzadu,6lAEnMvBWMtqXbFfUD2WRT,rzeszow