PRACOWNIK TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe, techniczne
Umiejętności i uprawnienia:
OBSŁUGA KOMPUTERA
Pozostałe wymagania
Min. zawodowe Doświadczenie mile widziane , znajomośc gospodarki magazynowej uprawnienia na wózki widłowe
Zakres obowiązków:
PRZYGOTOWANIE KOMPONENTÓW POD ZAMÓWIENIA, PRZYJMOWANIE I KSIĘGOWANIE KOMPONENTÓW W SYSTEMIE MAGAZYNOWYM, ROZŁADUNEK TOWARU, ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: 36-007 Palikówka 198,

Wynagrodzenie: od 2 630 PLN Od 2630 brutto okres próbny W zależności od doświadczenia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 177856142, E-mail: rektutacja@gzps.pl

Żródło: http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?d8a3be8686e9c9f9b8fadf778db53f0e