Hurtownia spożywcza ! Magazynier

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Praca fizyczna

Pełna treść ogłoszenia:

Dzień dobry
Jeśli szukają Państwo stałych godzin pracy w sprawdzonych holenderskich firmach to serdecznie zapraszamy do współpracy !
Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług w oparciu o ogromne doświadczenie w rekrutacji pracowników oraz wieloletnią współpracę z holenderskimi firmami!
Działamy w wielu sektorach holenderskiego rynku pracy, a na chwile obecną między innymi poszukujemy kandydatów do jednej z największych hurtowni spożywczych w Holandii na stanowisko pracownika produkcji w kilku sektorach branży przemysłowej ( preferowany wiek od 18 do 35 lat )
Na chwilę obecną , dla jednej z największych hurtowni spożywczych w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko magazyniera
Miejsce pracy : Alkmaar
Obowiązki:
- Pakowanie gotowych produktów spożywczych
- Wykładanie towarów na półki
- Rozładunek i załadunek dostaw
- kompletowanie zamówień
- wydawanie towaru
- dbałość o porządek w miejscu pracy
- drobnych naprawach sprzętu komputerowego
- serwisowaniu komputerów
- metkowaniu i pakowaniu sprzętu
- odbieraniu dostaw oraz wykładaniu sprzętu w określonych miejscach
- wprowadzaniu danych do komputera
- obsłudze narzędzi niezbędnych do tego rodzaju pracy
Gwarantujemy:
Stałe godziny pracy
Holenderską umowę o prace
Atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzień na konto bankowe
Zkwaterowanie ( hotel , domki , kamienice ) - dwu osobowe pokoje
Opiekę polskich koordynatorów
Pomoc w organizacji wszelkich formalności związanych z podjęciem legalnej pracy w Holandii
Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
Ubezpieczenie zdrowotne
Prace w młodym i ambitnym zespole
Szkolenie pracownicze
Wakacyjne , płatne po zakończeniu kontraktu
Wymagamy:
Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( mile widziane )
Zaświadczenia o niekaralności
Prawo jazdy kat. B
Kultury osobistej
Motywacji do pracy
Gotowości do podjęcia pracy od zaraz ! ( 2-3 dni )
Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie cv
z informacja od kiedy planują Państwo wyjazd
przez portal olx lub kontakt telefoniczny

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Holandia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 797 857 407

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/holandia-hurtownia-spozywcza-magazynier-start-od-zaraz-umowa-CID4-IDpFOlf.html