PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Administracja biurowa

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Umiejętności i uprawnienia:
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA BIURA,PAKIETU OFFICE, INTERNET
Pozostałe wymagania
[Umiejętność 1] : PRAWO JAZDY KAT B [Inne] : WYMAGANA KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, OTWARTOŚĆ NA ZMIANY, DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Zakres obowiązków:
KOORDYNOWANIE WSZYSTKICH PRAC ZWIĄZANYCH Z POWIERZONYM ZAKRESEM DZIAŁAŃ, ORGANIZOWANIE ZAJĘĆ SZKOLENIOWYCH, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI, PRZYGOTOWYWANIE RAPORTÓW Z WYKONYWANYCH DZIAŁAŃ, WSPÓŁPRACA Z KONTRAHENTAMI

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: DWORZYSKO 55, 35-213 Rzeszów, p

Wynagrodzenie: od 2 400 PLN brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Email: praca@rze.pl

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?2803a8ff89fce157cdcfd5d75fbc02a2