Hydraulik

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Praca fizyczna

Hydraulik

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu , instalacji wodnych, sanitarnych i gazowych, urządzeń odpylających oraz sprężonego powietrza,
utrzymanie ruchu wodnych instalacji chłodzenia, układów sterowania oraz pomp,
analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu utrzymania ciągłości pracy,
wykonywanie przeglądów okresowych,
nadzór nad dokumentacją techniczną i prowadzenie dokumentacji z napraw, konserwacji.
Wymagania:
wykształcenie kierunkowe,
podstawowa wiedza na temat instalacji wodnych i sanitarnych, gazowych oraz instalacji chłodzenia i sprężonego powietrza, znajomość zagadnień  ogólnotechnicznych,
umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej (rysunki, schematy),
uprawnienia kwalifikacyjne SEPeksploatacyjne - grupa E II i E III,
brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3m,
umiejętności spawalnicze (gazowe i elektryczne) będą dodatkowym atutem,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale UR,
umiejętność pracy w zespole oraz konsekwencja w realizacji zakładanych celów,
dyspozycyjność (praca 3- zmianowa).
Oferujemy:
pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej,
stabilne warunki zatrudnienia,
możliwość rozwoju zawodowego,
bogaty pakiet socjalny.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/hydraulik-rzeszow,oferta,5643553