INŻYNIER BUDOWY

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Budowa / Remonty

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: sanitarny
Umiejętności i uprawnienia:
PRAWO JAZDY KAT. B
Pozostałe wymagania
dobra organizacja pracy, oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę, szkolenia specjalistyczne, rozwój zawodowy z możliwośćią uzyskania uprawnień budowlanych
Zakres obowiązków:
koordynowanie prac podwykonawców, nadzór i kontrola nad postępami prac jako inżynier budowy, koordynowanie harmonogramu, kontrola kosztów, kontrola oraz dokumentowanie jakości, nadzór nad bezpieczeństem na placu budowy wraz z prowadzeniem dokumentacji w tym zakresie , sporzadzanie raportów projektu

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gromskiego 2/72, 35-233 Rzeszów,

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN brutto+ PREMIA

Forma zatrudnienia: Inny

Email: biuro@sop.rzeszow.pl

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?c8b10ef36f2715eab5dcdbb3f18e26e5