Kierowca - Sprzedawca (kat. C)

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki,
  • obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem,
  • efektywne wprowadzanie nowych produktów.
Wymagania:
  • miejsce zamieszkania w pobliżu wybranego regionu,
  • prawo jazdy kat. C,
  • aktualne badania SANEPID,
  • umiejętność łatwego wysławiania się i prezentacji słownej.
Co możemy Ci zaoferować:
  • szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę,
  • pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji.

Wynagrodzenie: atrakcyjne i bardzo konkurencyjne warunki finansowe,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: http://www.praca.pl/kierowca-sprzedawca-kat-c_1833094.html