Technik Serwisu

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Budowa / Remonty

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
• Utrzymanie obiektów w stanie pełnej sprawności technicznej:
- wykonywanie planowanych inspekcji i przeglądów - naprawy konserwatorskie
- konserwacja, kontrola pracy urządzeń i instalacji powierzonych do obsługi
- raportowanie (protokoły) wykonywanych usług zgodnie z ustalonymi procedurami
• Usuwanie awarii i usterek (help desk);
• Wykonywanie drobnych prac naprawczych związanych z infrastrukturą budowlaną obiektu.

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne;
• Doświadczenie w utrzymaniu technicznym obiektów - minimum 3 lata;
• Uprawnienia SEP Gr. I E/D, SEP Gr. II E/D, mile widziane SEP Gr. III;
• Uprawnienia do obrotu substancjami kontrolowanymi będzie dodatkowym atutem;
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
• Sumienność, dobra organizacja czasu pracy;
• Dyspozycyjność;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów przemysłowych.

Oferujemy :
• Stabilną pracę w firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju;
• Możliwość rozwoju w ramach szybko rozwijającej się organizacji;
• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 510 015 820

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/technik-serwisu-CID4-IDovL1y.html