PROGRAMISTA PYTHON

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: IT

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w dniu: 2017-10-23

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)
Umiejętności i uprawnienia:
KURS: PROGRAMOWANIE Z POMOCĄ PYTHONA
Pozostałe wymagania
[Inne] : • UMIEJĘTNOŚĆ PISANIA TESTÓW JEDNOSTKOWYCH • ZNAJOMOŚĆ METODYKI PROWADZENIA PROJEKTÓW SCRUM • ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ ZWIĄZANYCH Z BIG DATA • ZNAJOMOŚĆ TECHNOLOGI ANSIBLE MOŻLIWA PRACA ZDALNA
Zakres obowiązków:
• AKTYWNY ROZWÓJ OPROGRAMOWANIA
• ZACHOWANIE STANDARDÓW, JAKOŚCI I NAJLEPSZYCH PRAKTYK TWORZENIA OPROGRAMOWANIA
• TWORZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ I UŻYTKOWEJ
• PRACA PRZY MULTI PROCESOWYMI I MULTI WĄTKOWYMI APLIKACJAMI WYKORZYSTUJĄCYMI TECHNOLOGIE: HDFS, HBASE, KAFKA, HIVE, PYSPARK
• BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA PYTHON W WERSJI 2.7+
• ZNAJOMOŚĆ RELACYJNYCH BAZ DANYCH DANYCH
• UMIEJĘTNOŚĆ SWOBODNEGO PORUSZANIA SIĘ W ŚRODOWISKU LINUX
• UMIEJĘTNOŚĆ KORZYSTANIA Z NARZĘDZI DO CONTINOUS INTEGRATION ( JENKINS / GITLAB CI )
• UMIEJĘTNOŚĆ KREATYWNEGO ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: RODERYKA ALSA 11, 35-030 Rzeszów,

Wynagrodzenie: od 5 000 PLNbrutto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: malgorzatakornak1@gmail.com

Wyślij wiadomość

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?30e0313def9c790603a35665c52f5364

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty