Operator Obrabiarek Sterowanych Numerycznie / Szlifierz

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Produkcja

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania:
  • Chęć podjęcia nauki zawodu na stanowisku
  • Znajomość podstaw obsługi obrabiarek CNC – mile widziana
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych oraz umiejętność dokonywania pomiarów
  • Dyspozycyjność,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Dokładność, zdolności manualne.
Obowiązki:
  • Wykonywanie części zleconych (produkcja seryjna) na podstawie rysunku technicznego
  • Ustawianie i obsługa obrabiarek CNC
  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami
  • Sporządzanie zapisów z wykonywanych czynności
  • Porządkowanie stanowiska pracy
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym
Oferujemy:
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: http://www.praca.pl/operator-obrabiarek-sterowanych-numerycznie-szlifierz_1825540.html