Technolog - operator linii do produkcji makaronu

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Produkcja

Pełna treść ogłoszenia:

Główne zadania:
opracowywanie receptur dla wyrobów gotowych,
prowadzenie prób technologicznych w celu opracowywania nowego lub zmodyfikowanego składu produktu,
nadzór nad kontrolą procesu w aspekcie jakości produktu,
inicjowanie zmian w celu poprawy jakości wyrobów gotowych.
Wymagania:
wykształcenie wyższe – Technologia Żywności lub pokrewne,
dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
kreatywność, odpowiedzialność oraz zorientowanie na jakość,
gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-operator-linii-do-produkcji-makaronu-rzeszow,oferta,5597321