Protetyk słuchu

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Medycyna / Opieka Zdrowotna

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie diagnostyki i rehabilitacji słuchowej.
  • Sprzedaż aparatów słuchowych.
  • Wykonywanie przeglądów aparatów.
  • Obsługa klientów.
  • Realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane medyczne, techniczne.
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu protetyka słuchu.
  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Predyspozycje do pracy z osobami starszymi.
  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży.
  • Możliwość rozwoju.
  • Przyjemną atmosferę pracy.

Forma zatrudnienia: Inny

Wyślij wiadomość

Żródło: http://www.praca.pl/protetyk-sluchu_1814580.html