PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

Pełna treść ogłoszenia:

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Umiejętności i uprawnienia:
PRAWO JAZDY KAT. B
OBSŁUGA KOMPUTERA
ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI PAKIETU MS OFFICE
Wymagania pożądane
Znajomość języków:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
Pozostałe wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży oświetleniowej, elektrycznej, elektrotechnicznej, lub pokrewnej Uzdolnienia w zakresie prowadzenia negocjacji handlowych Duża motywacja oraz nastawienie na sukces Samodzielność i determinacja w dążeniu do celu Dyspozycyjność Obsługa urządzeń mobilnych (tablet system Android) Mile widziane:doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z branżą elektryczną ,znajomość zagadnień technicznych związanych z oświetleniem oferujemy : Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji Samodzielność w pracy na powierzonym stanowisku Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, tablet, telefon) Szkolenia produktowe i negocjacji handlowych
Zakres obowiązków:
Rozwijanie rynku w sektorze oświetlenia LED
Pozyskiwanie Klientów oraz utrzymanie sprawnych relacji z dotychczasowymi Klientami
Opieka nad hurtowniami elektrycznymi, sklepami elektrycznymi, salonami oświetlenia.
Pozyskiwanie zamówień
Prowadzenie negocjacji handlowych
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami
Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji produktów z oferty firmy
Doradztwo i konsultacje techniczne dla klientów

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: TOROWA 2, 35-205 Rzeszów,

Wynagrodzenie: od 3 075 PLN 2500 zł netto + premia uznaniowa

Forma zatrudnienia: Inny

Email: rekrutacja@smdled.pl

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?d9870374fa881fa2bd934a9efaa644a7