INFORMATYK - SERWISANT

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: IT

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za serwis sprzętu IT, instalacje sieci teleinformatycznych w nowych lokalizacjach, serwis i wdrożenia oprogramowania dla podmiotów aptecznych i medycznych,  obsługę baz danych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku informatyka lub serwisanta IT - WARUNEK KONIECZNY
  • wiedza na temat sprzętu komputerowego, sieci oraz urządzeń fiskalnych
  • mile widziana znajomość Linux, SQL, Oracle
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • zamiłowanie do utrzymania porządku
  • duży poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie na dynamicznie rozwijającym się rynku,
  • pracę w dobrej atmosferze
  • chęć wieloletniego związania się z kandydatem
  • zatrudnienie w formie umowy B2B
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobycia nowych umiejętności,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Forma zatrudnienia: Inny

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/informatyk-serwisant-rzeszow,oferta,5620416