Pracownik linii produkcyjnej

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Produkcja

Pełna treść ogłoszenia:

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyrobu zgodnie ze standardami firmy
  • Pakowanie wyrobu gotowego
  • Wykonywanie zadań niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego
  • Dbanie o zapewnienie wysokiej jakości oraz bezpiecznego produktu

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wymagania:

    • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (bądź 3 zmianowym)
    • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
    • Zdolności manualne
    • Dokładność i rzetelność w pracy

Wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka podstawowa + system premiowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 14 698 20 06

Żródło: https://www.infopraca.pl/praca/pracownik-linii-produkcyjnej/rzeszow/14230715