Monter Instalator stacji BTS

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

  • Monter instalacji GSM
  • Prace instalacyjne w obszarze sieci mobilnych ( sieci komórkowe ).
  • Praca z urządzeniami takich producentów jak Huawei czy Nokia,
  • Usuwanie usterek poinstalacyjnych (cleanup).

Wymagania obowiązkowe:

  • doświadczenia zawodowego w branży.
  • Znajomość sprzętu w zakresie instalacji Hua,
  • Gotowość do podjęcia pracy poza granicami naszego kraju (Niemcy lub Skandynawia);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Dodatkowe atuty :

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie technicznym,
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (sitemaster),
  • Instalacja i commissioning różnych dostawców: Huai, NSN,

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie,
  • Samochód służbowy
  • Zapewniamy:

    • Badania i kursy uznawane w całej UE,
    • Możliwość migracji między projektami,
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez różne role w projekcie:Instalator, team leader, kierownik projektu,
    • Stałe zatrudnienie a nie tylko w sezonie.
    • Szybki proces rekrutacji;

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: Wysokie zarobki,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.infopraca.pl/praca/monter-instalator-stacji-bts/rzeszow/14240131