Kurier dostarczanie umów

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:
- dostarczanie i podpisywanie umów z Klientami
- budowanie długoterminowych relacji z Klientem
- awiązanie kontaktu z nowymi klientami
-Realizowanie zaplanowanego poziomu sprzedaży

Wymagania:

Uczciwość, punktualność, pracowitość, zaangażowanie
Komunikatywność, nastawienie na najwyższą jakość obsługi klienta
Otwartość podczas nawiązywania kontaktów
-nastawienia na cel
- wysokiej kultury osobistej
- determinacji oraz pozytywnego podejścia do pracy
- własnego samochodu

Oferujemy:
- mozliwość rozwoju i awansu
- wsparcie ze strony przełożonych
-dobrą atmosferę w pracy
- stabilne zatrudnienie
oferujemy OK system oraz karte LUX-MED
-dodatkowo dofinansowanie do eksploatacji samochodu 500 zł

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: 3000 zł + 70-90 zł od umowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 177 159 524

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/kurier-dostarczanie-umow-3000-zl-70-90-zl-od-umowy-CID4-IDkGCO4.html