Operator CNC - Szlifierz

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Produkcja

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

  • ustawienie i przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych
  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • zakładanie narzędzi, wprowadzanie korekt narzędziowych
  • dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz jakość produkowanych detali
  • zgłaszanie przełożonemu zapotrzebowania na materiały nieprodukcyjne
  • przegląd legalizacji oprzyrządowania i wskaźników obrabiarek
  • wykorzystywanie w pełni czasu pracy, branie czynnego udział w poprawie warunków pracy oraz w poprawie wskaźników biznesowych

Wymagania:

  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • min. trzyletnie doświadczenie pracy na szlifierce CNC
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność organizowania pracy własnej na stanowisku
  • umiejętność oceny jakości wykonywanych detali
  • mile widziane posiadanie uprawnień UDT

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/operator-cnc-szlifierz-rzeszow,oferta,5603449