Specjalista ds. zakupów

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie prognoz zamówień
  • składanie zamówień, ich weryfikacja, aktualizacja i wprowadzanie do systemu komputerowego
  • monitorowanie stanów magazynowych
  • analiza cen dostawców
  • kontakty i negocjacje z dostawcami
  • wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców
  • współpraca z filiami i handlowcami
  • obsługa reklamacji
  • udział w targach

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • preferowane doświadczenie zawodowe w dziale zakupów
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • biegła znajomość MS Office
  • wysokie zdolności komunikacyjne i  negocjacyjne
  • umiejętność planowania pracy własnej

Oferujemy:

  •  stabilne zatrudnienie w nowocześnie zorganizowanej firmie
  •  motywacyjny pakiet wynagrodzenia
  •  możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: motywacyjny pakiet wynagrodzenia

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-zakupow-rzeszow,oferta,5602415