Dyrektor Oddziału

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Finanse / księgowość

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizacja celów sprzedażowych Oddziału
  • Nadzór nad realizacją standardów sprzedażowej i posprzedażowej obsługi klienta
  • Zarządzanie pracą zespołu (w tym ustalanie celów sprzedażowych, zarządzanie rozwojem pracowników)
  • Rekrutacja nowych pracowników
  • Współpraca z Centralą i innymi Dyrektorami Oddziałów
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży finansowej
  • Znajomość produktów i procedur bankowych oraz prawa finansowego
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, budżet szkoleniowy)
  • Elastyczny czas pracy (możliwość pracy zdalnej)
  • Nowoczesne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Samochód służbowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.infopraca.pl/praca/dyrektor-oddzialu/rzeszow/14236829