Doradca Klienta

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Zadania:

  • przeprowadzanie oceny wniosków pożyczkowych, w tym oceny formalnej, zasadności przedsięwzięcia oraz oceny ekonomiczno-finansowej mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP),
  • aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu MŚP,
  • zapewnienie efektywnej obsługi od strony doradztwa finansowego,
  • długofalowe budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami.

Wymagania:

  • wiedza na temat zagadnień związanych z działalnością gospodarczą oraz finansami przedsiębiorstw,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów dla segmentu MŚP,
  • praktyczna znajomość zasad analizy kredytowej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: zarządzanie, ekonomia),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • samochód służbowy.

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/doradca-klienta-analityk-kredytowy-rzeszow,oferta,5563023