Technolog - Programista CNC

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i tworzenie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej zgodnie z obowiązującymi wymogami
  • Opracowywanie technologii nowych detali wykonywanych na obrabiarkach CNC i konwencjonalnych
  • Programowanie maszyn CNC
  • Przygotowywanie kalkulacji cenowych
  • Tworzenie list materiałowych i zapotrzebowania na materiały
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami firmy w zakresie realizowanych projektów
  • Koordynowanie bieżącej produkcji i rozwiązywanie problemów technologicznych
  • Ścisła współpraca z wszystkimi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym lub pokrewnym
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obróbką CNC
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Praktycza znajomość procesów obróbki skrawaniem oraz narzędzi skrawających
  • Znajomość programów AutoCad, Inventor, hyperMILL
  • Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podwyższenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego przez profesjonalne szkolenia
  • wyjazdy służbowe

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-programista-cnc-rzeszow,oferta,5562625