SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
sprzedaż towaru za pośrednictwem sklepu internetowego, obsługa klientów detalicznych i hurtowych.

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Umiejętności i uprawnienia:
EXCEL

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: STANISŁAWA TREMBECKIEGO 11a, 35-959 Rzeszów,

Wynagrodzenie: od 2 344 PLN + premia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 603303578, E-mail: rekrutacja@specjal.com.pl

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?07817e883134b031d99f5ad3ac60b100