Pracownik Produkcji

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Produkcja

Pełna treść ogłoszenia:

Zadania:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • dbanie o utrzymanie ciągłości produkcji,
  • prace porządkowe na produkcji.

Wymagania:
  • doświadczenie w firmie produkującej okna/drzwi lub zbliżonej,
  • dyspozycyjność do podjęcia stałej pracy w Niemczech (Drezno),
  • znajomość j. niemieckiego - mile widziana, ale nie jest konieczna.

Firma oferuje:
  •  umowę o pracę z niemieckim pracodawca z pełnym pakietem socjalnym,
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz dowóz do pracy,
  • wynagrodzenie ok 10,24 Euro/godzina + premia,

Wynagrodzenie: wynagrodzenie ok 10,24 Euro/godzina + premia,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: http://www.praca.pl/pracownik-produkcji_1804043.html