Administrator Sieci

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres zadań:

- Administrowanie infrastrukturą sieciową

- Udział we wdrażaniu nowych systemów

- Uczestnictwo w pracach zespołu przy zarządzaniu problemami

- Wsparcie użytkowników

Wymagania

- Ukończone studia na kierunku informatyka lub pokrewnym

- Znajomość technologii sieciowych LAN, WAN

- Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (Fortinet, Cisco, Juniper.

   Znajomość Checkpointa będzie dodatkową zaletą)

- Mile widziana certyfikacja Cisco, Fortinet

- Prawo jazdy kat. B

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

- Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.infopraca.pl/praca/administrator-sieci/rzeszow/14199009