Praca dla każdego- umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Marketing

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta Telefonicznego.

Nie jest to Sprzedaż! - umawianie spotkań dla naszych handlowców!

Oferta:
- Stawkę godzinową plus premie,
- Pakiet szkoleń,
- oferujemy OK system oraz karte LUX-MED
- Możliwość rozwoju na inne stanowisko,

Obowiązki:
- Przedstawianie naszym Klientom informacji, a następnie umawianie na spotkanie z Przedstawicielem Handlowym,
- Uzupełnianie ankiety podczas rozmowy,
- Weryfikację danych,

Wymagania:
- Umiejętności w obsłudze komputera,
- Komunikatywności,
- Rzetelność,

Nie czekaj, wyślij swoje CV już dziś!!

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: Stawka godzinowa 13-19 zł brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 177 159 524

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/praca-dla-kazdego-umawianie-spotkan-dla-przedstawicieli-handlowych-CID4-IDotFao.html