Sprzedawca - Kasjer

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Zadania:

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów oraz dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Nasze wymagania:

• Gotowość do pracy fizycznej,
• Rzetelność i uczciwość,
• Wysoka motywacja do pracy,
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• Dyspozycyjność,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku i umiejętność obsługi kasy fiskalnej będą dodatkowymi atutami kandydatów

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rzeszów ul. Przemysłowa

Wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 178 640 503

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/sprzedawca-kasjer-rzeszow-ul-przemyslowa-CID4-IDom0M0.html