Doradca Klienta

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Obsługa klienta

Pełna treść ogłoszenia:

Oferujemy:
  • dodatkowe benefity od początku współpracy
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów
  • stabilną współpracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego
Opis stanowiska
  • sprzedaż produktów Nationale-Nederlanden poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów
  • pozyskiwanie i obsługa Klientów w oparciu o standardy firmy Nationale-Nederlanden
  • organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie
  • silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu
  • umiejętności docierania do nowych Klientów, pomysłowości na ich pozyskanie
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej i/lub ubezpieczeniowej

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wyślij wiadomość

Żródło: http://www.praca.pl/doradca-klienta_1783733.html