Kierownik Zespołu Sprzedaży

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedaży dla poszczególnych grup produktów
  • Zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległych pracowników
  • Nawiązywanie kontaktów z klientami i sprzedaż produktów
  • Planowanie i zarządzanie budżetem
  • Realizacja strategii sprzedażowej

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych dla klientów detalicznych i instytucjonalnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Inicjatywa, samodzielność, determinacja w osiąganiu celów
  • Łatwość w budowaniu relacji z klientem

Wynagrodzenie: Stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-sprzedazy-rzeszow,oferta,5580069