Kierowca Ciężarówki

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

Pełna treść ogłoszenia:

Podstawowe obowiązki:

Realizacja dostaw butli z gazami technicznymi do klientów na terenie województwa podkarpackiego
Praca standardowo od poniedziałku do piątku
Przestrzeganie przepisów BHP, ADR oraz przyjętych standardów w firmie
Odpowiedzialność za utrzymanie pojazdu we właściwym stanie technicznym
Wymagania:

Prawo jazdy kat. B,C
Uprawnienia ADR
Wymagane badania lekarskie i psychologiczne
Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy (min.3 lata)
Uprawnienia do obsługi wózka widłowego mile widziane
Samodyscyplina i orientacja na realizację wyznaczonych celów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/kierowca-ciezarowki-rzeszow,oferta,5579388