Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Pozostałe

Pełna treść ogłoszenia:

Zadania
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnie z bieżącymi potrzebami w firmie
    • Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą direct search oraz metodami tradycyjnymi
    • Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, weryfikacja i selekcja CV oraz prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
  • Proaktywne wyszukiwanie możliwości angażowania pracowników i kandydatów w projekty wśród Klientów wewnętrznych
  • Kreowanie wizerunku Sii na rynku lokalnym m.in. uczestniczenie w Targach Pracy
    i wydarzeniach branżowych
  • Organizacja eventów i szkoleń, komunikacji wewnętrznej, a także monitorowanie rozmów okresowych pracowników Sii na poziomie lokalnym
  • Działania administracyjne m.in. przygotowywanie UOP i umów o współpracę oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Wsparcie w organizacji nowopowstającego biura
Pożądany profil
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji (mile widziane w branży IT)
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych oraz pozyskiwaniu kandydatów metodą direct search
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży lub administracji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Pozytywne nastawienie, duch walki I otwartość na wyzwania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły realizowanych zadań
Oferujemy
  • Przejrzysty system bonusowy uzależniony od wyników pracy
  • Wdrożenie w obowiązki na stanowisku pracy oraz bieżące wsparcie w realizacji zadań
  • Elastyczne ścieżki rozwoju, w tym możliwość awansowania na stanowisko kierownicze
  • Szkolenia oraz kursy językowe
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet kafeteryjny (w tym karta MultiSport, vouchery do kina, teatru, Empiku) – już od początku zatrudnienia!
  • Imprezy integracyjne dla Ciebie i Twojej rodziny (m.in. bale karnawałowe, pikniki wiosenne, wyjazdy integracyjne)
  • Dofinansowanie pasji i grup zainteresowań
  • Doskonałą atmosferę pracy i realną możliwość przyczynienia się do sukcesu Sii!

Wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-rekrutacji-i-hr-rzeszow,oferta,5547975