Zastępca Dyrektora ds. logistyki

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

Pełna treść ogłoszenia:

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie magazynem wysokiego składu oraz dużym zespołem pracowników,
  • Kontrola  procesów i procedur logistycznych, wskaźników oraz kosztów,
  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności funkcjonowania magazynu,
  • Monitorowanie i optymalizowanie kosztów, tworzenie i zatwierdzanie budżetów,
  • Sporządzanie raportów i analiz.

Wymagania:

  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie (transport i logistyka),
  • Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność zarzadzania zespołem,
  • Znajomość narzędzi i procedur logistycznych,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz inicjatywa w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.

Wynagrodzenie: Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Żródło: https://www.pracuj.pl/praca/zastepca-dyrektora-ds-logistyki-rzeszow,oferta,5567684