Operator maszyny do ciecia papieru

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Produkcja

w związku z rozwojem firmy poszukuje operatorów maszyn na stanowisko:

Operator maszyny do ciecia papieru – 2 etaty.

Opis stanowiska:

- Praca w przy produkcji artykułów szkolnych i biurowych oraz produktów poligraficznych.
- Obsługa maszyny do ciecia papieru
- krojenie papieru na format do druku
- krojenie zadrukowanych arkuszy
- dbałość o stan techniczny powierzonych urządzeń
- dbałość o porządek na stanowisku
- Prace ręczne

Oczekujemy:
- samodzielna obsługa maszyny,
- właściwa i terminowa realizacja powierzonych zadań,
- optymalne wykorzystanie czasu pracy maszyny i materiałów
produkcyjnych.
- Wykształcenia minimum zawodowego
- Doświadczenie zawodowe w branży poligraficznej mile widziane
- Umiejętności manualnych

Wynagrodzenie: - Wynagrodzenie 2500 - 3500 zł netto plus premie oraz nadgodziny dodatkowo płatne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 730 903 998

Żródło: https://www.olx.pl/oferta/operator-maszyny-do-ciecia-papieru-2-etaty-CID4-IDn6vma.html