ŚLUSARZ

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Praca fizyczna

ŚLUSARZ

Pełna treść ogłoszenia:

Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Umiejętności i uprawnienia:
czytanie rysunku technicznego

Staż pracy ogółem:
lata: 1
Inne wymagania:
ODPOWIEDZIALNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE W WYKONYWANĄ PRACĘ

Zakres obowiązków:WYKONYWANIE PRAC ŚLUSARSKICH ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ I STANDARTAMI JAKOŚCI
CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO
PRZYGOTOWYWANIE ELEMENTÓW DO SPAWANIA
DBANIE O POWIERZONY SPRZĘT I NARZĘDZIA PRACY

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: KLEMENTYNY HOFFMANOWEJ 19, 35-016 Rzeszów,

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 600470291

Żródło: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?c9e67741ffe4d2990a640cbb5bee4da5