Przewoźnik do firmy kurierskiej

Oferta pracy dodana przez: Oferty Pracy Rzeszów, w kategorii: Logistyka i transport

Zakres obowiązków: -obsługa tras kurierskich w wyznaczonym rejonie -współpraca z firmą w celu rozwoju biznesu na podległym terenie -współpraca z zespołem kurierów -obsługa i wsparcie dla klientów w ramach doręczanych i odbieranych przesyłek. Wymagania wobec kandydata: -prawo jazdy kat B -własna działalność -samochód dostawczy do 3,5 t (Bus lub Van) -chęć do pracy -zaangażowanie -dyspozycyjność -umiejętność pracy w zespole -wysoka kultura osobista. Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie -stabilną współpracę -krótkie terminy płatności -ryczałt dzienny w zależności od trasy -stałe zlecenia przewozowe -możliwość rozwoju zawodowego -atrakcyjny system szkoleń.

Miejsce pracy: Rzeszów

Wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 783230054

Żródło: https://www.gumtree.pl/a-kurierzy/rzeszow/przewoznik-do-firmy-kurierskiej/1002106986330910725562609